YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gol atmak için kurban kesip, dua ettiler
Gol atmak için kurban kesip, dua ettiler
19 Mart 2013 20:22
Bartın’ın Kozcağız beldesinde Sentetik Yüzeyli Futbol Sahası açılışında hoca futbolcuların bol gol atmaları için dua etti.

Toplamda 550 bin TL mal olan Kozcağız Sentetik Futbol Sahasının açılış maçı öncesi kurban kesildi.  Kozcağız Belediyespor Kulübü ile Kemerspor Kulübü arasında Kozcağız Stadında oynanacak maç öncesi açılışı yapılan stat için dua edildi. Hoca duasında, “Yarabbi şükranlık olarak bu futbol sahasında kesilecek olan kurbanı kabul eyle. Bu kurbanın kanı yere düşer düşmez burada bulunan futbolcu kardeşlerimizin ve burada hizmet edenlerin vücutlarına sağlık sıhhat ve afiyet eyle yarabbi. Futbolcu kardeşlerimizi her türlü kazadan beladan kem gözlerden, haset kalplerden koru yarabbi. Karşılıklı centilmenlik içerisinde maç oynamalarını nasip eyle yarabbi. Kozcağız takımımıza da başarılar nasip eyle yarabbi. Bol bol bol gol atmalarını da nasip eyle yarabbi. Galibiyetler nasip eyle yarabbi” dedi.
 
Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman yaptığı açıklamada, “Bu saha futbolcularındır. Artık Sahnenin asıl sahipleri onlardır Allah yar ve yardımcıları olsun, Allah mahcup etmesin” dedi. Daha sonra maç öncesi stat kapısı önünde kurban kesimi yapıldı.İHA

Etiketler: , , , , ,
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler