YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Go Kart pistinde inanılmaz ölüm!
Sakarya'da arkadaşlarıyla go-kart yapmaya giden üniversite öğrencisi yanlış bağlanan emniyet kemerinin kurbanı oldu. Genç kız öndeki araca çarpınca kafası vücudundan ayrıldı.
Go Kart pistinde inanılmaz ölüm!
07 Şubat 2013 / 16:40 Güncelleme: 07 Şubat 2013 / 16:48

 

İnanılmaz kaza Adapazarı Ozanlar Mahallesinde bulunan bir alışveriş merkezinin go-kart pistinde meydana geldi.
 
İki arkadaşıyla birlikte go-kart pistine giden Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3. sınıf öğrencisi Tuğba Erdoğan araçları kiralayarak tur atmaya başladı.
 
Ancak talihsiz kızın boynuna takılması gereken emniyet kemerinin yanlış takıldığı iddia edildi. Bu sebep yüzünden viraja geldiği sırada önünde seyreden arkadaşının kullandığı araca hızlı bir biçimde çarpan Tuğba Erdoğan'ın kafası vücudundan ayrıldı.
 
Go kart aracı 5 metre daha giderek pistin yan tarafındaki bariyerlere çarparak durabildi. Başı koparak yere düşen talihsiz üniversitelinin bedeni go kart aracının içinde kaldı. Olay sonrası yaşanan büyük paniğin ardından polis ekipleri ve savcı piste gelerek inceleme yaptı. Savcının incelemesinin ardından genç kızın bedeni ve kopan kafası olay yerinden kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Tuğba Erdoğan'ın ailesinin Kütahya'da yaşadığı öğrenildi.
 
 
 
İHA
 
19:45
 // Kenan Akkuş
Bu olay fizik yasalarını aşırı zorladığından bana, pek de inandırıcı gelmedi. Maktülün kafasının kopması için 3 seçenek var; ya aracın ses hızında çarpması, ya kafasının 30 kg olması, yada boynunun 5cm çapında olması gerekiyor. Bu feci şekilde ölüm, aynı zamanda şüphe çekici....
07 Şubat 2013 19:45
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler