YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Galatasaraylı minik taraftar hayatını kaybetti
Galatasaraylı minik taraftar hayatını kaybetti
18 Şubat 2013 07:26
Koyu bir Galatasaray taraftarı olan minik Tunahan Uğur, hayatını kaybetti.

Galatasaray ve alt yapısında oynadığı Nazilli Belediyespor aşığı fanatik Tunahan Uğur'dan acı haber geldi. Milli maç öncesi Galatasaraylı futbolcular tarafından son isteği yerine getirilen Tunahan, yaşam savaşını kaybetti.

Nazilli Belediyespor alt yapısında oynayan 12 yaşındaki Tunahan Uğur, 1 yıl önce Atatürk İlköğretim Okulu bahçesinde top oynarken karın ağrısı şikayetiyle ailesi tarafından hastaneye kaldırıldı Futbol tutkunu Tunahan’a kemik kanseri teşhisi konuldu.

3-4 aydır ağrıları artan Tunahan, İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Tunahan’ı hasta yatağında ziyaret eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Tunahan’a tutkunu olduğu Nazilli Belediyespor forması ve atkısı hediye etti.

Galatasaraylı futbolcularla tanışma isteğiyle gündeme gelen Tunahan’ın çağrısına duyarsız kalmayan Galatasaraylı futbolcular Hamit, Selçuk, Burak, Umut ve Semih ile Atletico Madridli Arda, Manisa’da oynanan Türkiye-Çek Cumhuriyeti maçı öncesi 5 Şubat’ta Tunahan’ı İzmir’de ziyaret ederek, imzalı forma hediye etti. Millilerin bu ziyareti büyük yankı uyandırınca binlerce taraftar, sosyal medyada üzerinden küçük taraftara destek oldu.

Şikayetleri artan Tunahan, Perşembe gecesi yoğun bakıma aldı. Galatasaraylı futbolcularla tanışma isteğiyle gündeme gelen ve bir süredir kemik kanseriyle boğuşan Tunahan’dan acı haber bu akşam saat 22.20’de geldi. Galatasaraylı futbolcuların son isteğini yerine getirdiği Tunahan, 3 gün süren yaşam mücadelesine yenik düştü.

Tunahan Uğur’un cenazesi yarın Öğle Namazı’ndan sonra Nazilli Egriboyun Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

 

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler