YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Futbolculara taş çıkartıyor
Erzincan'da bir emekli öğretim görevlisine ait Kontes isimli kurt köpeği köpeği, ayağıyla top sürüyor, kalecilik yapıyor. İşte o futbolculara taş çıkartan köpeğin görüntüleri;
Futbolculara taş çıkartıyor
30 Nisan 2010 / 13:25 Güncelleme: 30 Nisan 2010 / 13:28

Mimar Sinan Mahallesi'nde oturan Fahri Çelik(48)'e ait 4 yaşındaki Alman Kurdu, görenleri hayrete düşürüyor. Mahalledeki çocuklarla birlikte futbol oynayan köpek, usta futbolculara adeta taş çıkartıyor.

Mahalle içerisinde bulunan halı sahadaki futbol maçlarına katılan kontes isimli köpek, top sürmeyi ustaca başarırken, kalecilikte yapıyor. Sahibinin ve çocukların kaleye attıkları topu anında yakalayan alman kurdu kafa vuruşu da yapabiliyor.

Kontes'in sahibi Fahri Çelik, 4 yaşındaki Alman kurt köpeğinin, futbol topuyla oynamayı çok sevdiğini söyleyerek, köpeğinin özellikle çocuklarla parklarda oyun oynamaya çok istekli olduğunu ifade etti.

Çelik; "Kontes'in küçük yaştan bu yana toplara karşı büyük bir ilgisi var. Nerede bir top görse oraya doğru yöneliyor. Kontes'in futbola olan ilgisi hiç azalmadı. Kontes, futbol topuyla adeta dans ediyor. Futbolcular gibi topu çok hızlı bir şekilde sürebiliyor ve sıçrayarak kafa vuruşu bile yapıyor'" dedi. (İHA)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler