YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Freni boşalan Tır karayoluna daldı
Adıyaman’da park halindeki bir Tır’ın freni boşalması sonucu yolcu dolu bir minibüse sürtünüp solladıktan sonra Adıyaman-Gölbaşı Karayoluna çıkarak karşıdan karşıya geçen Tır’ı görenler hayrete düşerken, karayolunda adeta facianın eşiğinden dönüldü.
Freni boşalan Tır karayoluna daldı
24 Mart 2013 / 22:04 Güncelleme: 24 Mart 2013 / 22:10

Edinilen bilgiye göre park halinde bulunan Ziya Vural’a ait 02 HK 942 plakalı Tır, park halindeyken, freninin boşalması sonucu yol aldı. Yol alan tır Karayolları kavşağında beklemekte olan Eren Size idaresindeki 02 S 0065 plakalı yolcu dolu minibüse sürtünerek solladıktan sonra Adıyaman- Gölbaşı Karayoluna girdi. Adıyaman- Gölbaşı Karayoluna dalan sürücüsüz tır, önce refüje daha sonra ise, yolun karşı tarafına geçerek dura bildi. Tır’ın karşıdan karşıya geçmesi ile yol trafiğe kapandı. Karayoluna dalan ve daha sonra karşıdan karşıya geçen Tır’ın sürtünerek solladığı yolcu dolu minibüsü ezmemesi, karayolunu kullanmakta olan başka araçlara çarpmadan karşıdan karşıya geçmesiyle adeta facianın eşiğinden dönüldü.
 
Karşıdan karşıya geçen tır daha sonra olay yerine gelen çekicilerin yardımıyla bulunduğu yerden kaldırılırken, Adıyaman- Gölbaşı Karayolu tekrardan ulaşıma açıldı.
 
Kazayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler