YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
FOX TV'yi şoke eden haber
FOX TV'yi şoke eden haber
18 Şubat 2010 17:06
Fox TV İstihbarat Şefi öldü.

Fox TV İstihbarat Şefi, Mısır'da boğuldu.

Fox TV İstihbarat Şefi Ersan Karaoğlu, basın gezisi için gittiği Mısır'daki tekne gezisinde boğularak yaşamını yitirdi. Şarm El Şeyh'te meydana gelen olayda hayatını kaybeden Karaoğlu'nun kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılacağı öğrenildi.

Basın gezisi programına katılmak üzere Mısır Şarm El Şeyh'de bulunan Ersan Karaoğlu, Ras Muhammed Turu için Şarm El Şeyh Limanı'ndan Türk meslektaşları ile birlikte ayrıldı. Verilen yüzme molasında denize girdikten bir süre sonra gazetecilerin suda hareketsiz durduğunu fark etmesi üzerine Karaoğlu, tekneye çıkarıldı. Teknede yapılan ilk müdahale sonrası Karaoğlu'nun kalbinin durduğu belirlendi.

Ersan Karaoğlu'nun kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Şarm El Şeyh'deki bir hastanede otopsi yapılacağı öğrenildi. Karaoğlu'nun cenazesi, otopsinin ardından bir cenaze aracıyla Şarm El Şeyh'ten alınarak Türkiye'nin Kahire Büyükelçiliği'ne götürülecek.

Karaoğlu'nun cenazesi, otopsi ve diğer işlemler tamamlanabilirse THY'nin 03.00'de Mısır'dan kalkacak uçağı ile Türkiye'ye gönderilecek.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler