YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Figen Eren yurda döndü
Figen Eren'ih 9 ay sonra yurda dönmesi şerefine sürpriz bir parti düzenlendi
Figen Eren yurda döndü
20 Kasım 2009 / 18:42 Güncelleme: 20 Kasım 2009 / 20:17

THY uçağının, Hollanda'nın başkenti Amsterdam'daki Schiphol Havalimanı'na inişe geçtiği sırada meydana gelen kazada
sol bacağını diz altından kaybeden Kabin Amiri Figen Eren, 9 ay süren tedavinin ardından Türkiye'ye döndü.


        

THY'ye ait uçakla Amsterdam'dan yakınlarıyla birlikte dönen Eren için Atatürk Havalimanı apronunda karşılama töreni düzenlendi.
        

THY Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin, THY Kabin Hizmetleri Başkanı Emine Lim Aydaşgil ve THY çalışanları tarafından uçağın merdivenlerinde   çiçeklerle karşılanan Eren, ''Çok heyecanlıyım, ne diyeceğimi bilemiyorum. Türkiye'ye döndüğüm için, sevdiklerime kavuştuğum için çok mutluyum'' dedi.
        

Eren, ''Sağlık durumunuz nasıl?'' sorusuna da ''Çok iyiyim, daha da iyi olacak'' karşılığını verdi. Figen Eren, daha sonra çalışma arkadaşlarının Airport Otel'de kendisi için düzenlediği ''Hoş geldin'' partisine katıldı.
        

İstanbul-Amsterdam seferini yapan 127 yolcu ve 7 mürettebatın bulunduğu THY uçağı, 25 Şubatta Amsterdam'daki Schiphol Havalimanı'na inişe geçtiği sırada piste yakın boş bir alana çakılmış ve kazada 4'ü mürettebat 9 kişi yaşamını
 yitirmişti.
        

Uçakta bulunan 80'in üzerindeki kişinin de yaralandığı kazada, sol bacağı diz altından kopan Kabin Amiri Figen Eren'e protez bacak takılmış ve 9 aylık rehabilitasyon süreci geçirmişti.

adaşım
 // figen eren
hem adaşım hem soyadaşıma geçmiş olsun.....
29 Eylül 2011 22:51
kubat
 // mehmet
selam bende gecen sene bir kazada sol bacagimi diz altindan kaybettim ve figen arkadasimizla konusmak istiyorum kendisine nasil ulasabilirim mehmetkubatpol@hotmail.com...
29 Ocak 2010 17:18
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler