YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Fenerli Bağış'a Trabzonspor forması
Fenerli Bağış'a Trabzonspor forması
02 Şubat 2013 21:32
Fenerbahçe taraftarı olan Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış'a, 61 numaralı Trabzonspor forması hediye edildi.

Geçen yıl Yalova'nın Altınova ilçesinde düzenlenen geleneksel festivale destek veren ve ‘fahri Altınovalı’ ilan edilen Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Bağış'a, ilçe heyeti iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, Altınova Trabzonlular Derneği Başkanı Birol Bayram, Başkan Yardımcısı Yusuf Ata, Altınova Hürriyet Mahallesi Muhtarı Ali Sarıhan ve Altınova Sermayecik Mahallesi Muhtarı Galip Döşlü yer aldı.

Bakan Bağış'ın Avrupa'da Türkiye'yi başarıyla temsil ettiğini ve kendisiyle görüşmekten ve hemşehri olmaktan gurur duyduklarını ifade eden Altınovalılar, Fenerbahçe taraftarı olduğu bilinen Bağış'a 61 numaralı Trabzonspor forması hediye etti. Altınova heyeti, Bağış'ı bu yıl yapılacak festivale de davet etti.

Altınovalıların fahri hemşehrisi olmaktan şeref duyduğunu söyleyen Bakan Bağış, "Başarılı bir belediye başkanınız ve çalışkan bir halkınız var. Altınova, her geçen gün daha güzel bir çehreye bürünüyor. Geleneksel olarak düzenlediğiniz festival, örnek nitelikte. Geçtiğimiz yıl bizzat buna şahit oldum. Bu yıl daha da iyi olacağına inanıyorum. Programın müsait olursa gelmeye çalışacağım" diye konuştu.
Trabzonspor forması için de heyete teşekkür eden Bağış, "Benim için güzel bir hediye oldu" dedi.

AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler