YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Feci kaza kamerada
Kocaeli'nde, aşırı hızdan dolayı trafik ışıklarında kontrolden çıkan otomobil, elektrik direğine çarparak durabildi. Kaza anı mobese kameraları tarafından anbean görüntülendi.
Feci kaza kamerada
31 Aralık 2012 / 17:35 Güncelleme: 31 Aralık 2012 / 17:46

 

Kocaeli'nin çeşitli noktalarında meydana gelen kazalar mobese kameralarına yansıdı.
 
Kandıra Kavşağı'nda meydana gelen kazada trafik akışının başladığı sırada koşarak karşıya geçmeye çalışan yayaya, kamyon çarpıyor. Çarpmanın etkisiyle yaya yerde yuvarlanıyor.
 
İzmit Ankara Yolu Caddesi'nde meydana gelen kazada da yaya yolunu kullanarak karşıya geçmeye çalışan kadına otomobil çarpıyor. Kadın çarpmanın etkisiyle havalanarak yere düşüyor.
 
Liman Yolu Caddesi üzerinde meydana gelen kazada ise kırmızı ışık yandığı için yavaşlayarak duran otomobile, arkadan gelen araç çarpıyor.
 
İsmet Paşa Stadı yanında meydana gelen kazada, aşırı hızdan dolayı trafik ışıklarında kontrolden çıkan otomobil, elektrik direğine çarparak durabiliyor.
 
Leyla Atakan Caddesi ve Ankara yolu üzerinde meydana gelen kazada, karşıya geçmeye çalışan yayalara otomobil çarpıyor. Çarpmanın etkisiyle yayalar havada takla atarak yere düşüyor.
 
Bir başka noktada meydana gelen kazada ise 3 genç yolun karşısına geçmeye çalışıyor. Gençlerden 2'si hızla gelen otomobilden kaçarken diğerine otomobil çarpıyor. Otomobilin çarptığı genç bir kaç kez havada takla attıktan sonra yere düşüyor.
 
Santral Kavşağı'nda meydana gelen kazalarda ise otomobiller çarpışıyor.        
 
 
CHA
 
 
 
Etiketler: , ,
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler