YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Feci kaza anı kamerada!
Afyonkarahisar’da 10 Nisan 2013 tarihinde meydana gelen ve 1 kişinin öldüğü, 2 kişinin de yaralandığı trafik kazasında, kazaya karışan araçlardan birisinde bulunan araç kamerasının görüntüleri ortaya çıktı.
Feci kaza anı kamerada!
07 Mayıs 2013 / 18:09 Güncelleme: 07 Mayıs 2013 / 18:19

İzleyenlerin kanını donduran görüntülerde çarpışma anı net bir şekilde gözükürken, emniyet kemerinin de nasıl hayata bağladığını görüntüler gözler önüne serdi.

Afyonkarahisar - İzmir Karayolu’nda meydana gelen kaza, iddialara göre şöyle olmuştu. Ahmet Arı yönetimindeki 03 RE 540 plakalı otomobil Kırmızı Hastane Kavşağı mevkiine yaklaştığı sırada, aşırı hız nedeniyle yoldan çıkarak, direksiyon hakimiyetini kaybedip karşı şeritten gelen Ahmet Keser yönetimindeki 34 FB 5874 plakalı araca çarpmıştı. Çarpanın etkisi ile yan dönen 34 FB 5874 plakalı araca ise bu defa üzerinde içeriyi ve dışarıyı gösteren kameraların bulunduğu Bekir Çiloğlu yönetimindeki 03 VA 111 plakalı otomobil çarpmıştı. Kazada, Ahmet Arı hayatını kaybederken, Ahmet Keser ve Bekir Çilolu’da kazayı yaralı olarak atlatmışlardı.

Kazanın üzerinden yaklaşık 1 ay geçtikten sonra, Bekir Çiloğlu’nun kullandığı otomobil üzerinde yer alan kameranın çarpışmayı an ve an kaydettiği ortaya çıktı. Görüntüler kazanın ne denli şiddetli olduğunu gözler önüne sererken, aynı zamanda da emniyet kemerinin kullanımının nedenli önemli olduğunu bir kez daha gösterdi.İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler