YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eylemcilere kızıp, çekiç fırlattı!
Samsun'da Türkiye Gençlik Birliği (TGB) üyesi bir grubun yaptığı yürüyüşe kızan hasta bir vatandaş göstericilerin üzerine balkonundan çekiç ve fayans attı.
Eylemcilere kızıp, çekiç fırlattı!
02 Haziran 2013 / 20:36 Güncelleme: 02 Haziran 2013 / 20:45

İstanbul'daki Gezi Park olaylarını protesto eden Türkiye Gençlik Birliği üyeleri, Samsun Öğretmenevi önünde bir araya gelerek İstiklal Caddesi'ne yürüdüler.

Ellerinde pankartlarla yürüyüş yapan gençler, Lise Caddesi üzeriden Gazi Caddesi'ne girdiler. Bu sırada slogan atarak yürüyen gruptan rahatsız olan 78 yaşında C.D., balkonuna çıkarak, hasta olduğunu söyleyerek bağırmamalarını istedi. Genç grubun ıslıklarla kendisini protesto etmesine sinirlenen yaşlı adam önce balkonunda bulunan çekiç ve fayansı, daha sonra ise sopa ve suyu gençlerin üzerine attı. Şans eseri yaralanan olmazken,  durumdan kaçmak isteyen bir çok genç çevredeki dükkanlara sığındı. Kısa süren gerginliğin ardından gençler, yürüyüşlerine devam ettiler. Gazi Caddesi üzerinden Atatürk Anıtı'na gelen TGB üyeleri, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından, tramvayla Atakum ilçesinde bulunan Amfi Tiyatro'ya gittiler.İHA

Etiketler: , , , ,
23:05
 // alet olmayalim
Bdp liler ve pkk yandaşlari araya sizip provakatörlük yapiyorlar alet olmayalim....
02 Haziran 2013 23:05
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler