YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Evlenen polise kelepçe takıldı!
Evlenen polise kelepçe takıldı!
21 Ocak 2010 14:36
Emniyet Müdürü, iki polisi kelepçeledi, anahtarı da geline verdi

Dünya evine giren iki polis, emniyet müdürü tarafından kelepçelendi. Nikah salonundan çıkarılan polisler, coplar eşliğinden evlerinin yolunu tuttu.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde görevli Tuba Demirel ve Orhan Aslan çiftinin düğün törenlerinde Gaziantep Emniyet Müdürü Halil Yılmaz, yeni çiftleri bir birlerine kelepçeledi. Emniyet Müdürü Halil Yılmaz, yeni çiftlerin nikâh şahitliğini de üstlenirken, Çevik Kuvvet mensubu çift çok mutluydu.
 Şahinbey Nikah Salonu'nda yapılan nikâh törenin ardından kısa bir konuşma yapan Halil Yılmaz, yeni çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.
 Yılmaz, "Bugün bu genç çift, ömür boyu karşılaşacakları tüm zorlukları ve tüm mutlulukları hep birlikte yaşayacakları yepyeni bir hayatın ilk adımlarını atıyor. Onları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmamak için burada bulunmaktayız. Biz polisler çok büyük bir ailenin fertleriyiz. Tüm polis teşkilatı olarak iyi günde kötü günde hep birlikte tek vücut halinde yaşadığımızı iftiharla ifade ediyor, yeni çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyorum." dedi.
 Evlilik müessessinin sembolü sayılan evlilik cüzdanını da türk toplumunun kabul gördüğü 'yuvayı dişi kuş yapar' inancıyla geline takdim etti.

Nikâh törenin ardından Emniyet Müdürü Halil Yılmaz, bir polis geleneği olduğu söylenen, gelin ve damadı bir birlerine kelepçeleyerek ömür boyu sürecek bir evliliğin yaşanması temennisinde bulundu. Yılmaz, kelepçenin anahtarlarını da çiçeği burnunda geline verdi.

Törenin ardından genç çiftlere bir sürpriz de meslektaşlarından geldi. Düğün törenine tam kadro gelen Çevik Kuvvet polisleri bu mutlu günlerinde meslektaşları genç çiftleri yalnız bırakmadı. Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde görev yapan polisler, gelin ve damadı geçişleri sırasında coplarıyla selamladı.

Cihan

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler