YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Evden 8 ton çöp çıktı
Bir çöp ev daha belediye ekiplerince boşaltıldı
Evden 8 ton çöp çıktı
10 Şubat 2010 / 17:17 Güncelleme: 10 Şubat 2010 / 17:22

Manisa'nın Tunca mahallesinde bir yer evinde yıllardır çöp biriktirildiği ihbarını alan Manisa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, 15 personel ile evi temizleme işlerine başladı. 
 

Salı günü akşam saatlerinde yol süpürücülere mahalle sakinlerinin ihbarı sonucu sabah saatlerinde eve gelen Belediye Temizlik işleri Müdürlüğü ekipleri Sabriye Berberoğlu'na (61) ait olduğu belirlenen evde temizlik çalışmalarına başladı. Yaşlı kadın evindeki çöpler temizlenirken belediye ekiplerine yardımcı oldu. Berberoğlu çöpleri kendisinin toplamadığını iddia etti. Ev sahibi yaşlı kadın akli dengesi yerinde olmayan ve geçtiğimiz yıl Ağustos ayında vefat eden abisi tarafından çöplerin toplandığını belirtti. Berberoğlu, "Ağabeyim 4 yıldır çöp topluyordu. Geçtiğimiz yıl vefat etti. Çöpler ile benim bir ilgim yok. Ben de onun topladığı çöpleri ihbar etmedim." dedi. Berberoğlu ayrıca belediye ekiplerinin kendisine gösterdiği nezakete de teşekkür etti.  
 

Belediye ekipleri tarafından saatler süren çalışma sonucu temizlenen evde yaklaşık 8 ton çöp çıktığı açıklandı. Manisa Belediyesi Temizlik İşleri Saha Kontrol Amiri Ceyhun Darılmaz, "Önce ki gün çöp süpürücülerimiz böyle bir evi fark etmiş. Çevre sakinlerinden de bu yönde iddalar vardı. Bizde ekiplerimizce geldik. Temizleme çalışmalarına hemen başladık. İçeriden toplam 8 ton çöp çıkarıldı." dedi. İHA


 


 

Pis kadın xD
 // berensu
Bu kadının TEdaViye İhtiyacı var kırmış kafayı nerdeyse FArelerle bir yatıp kalkıo :D...
04 Mart 2010 18:12
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler