YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ethem'in ailesi: Bizide tutuklayın!
Ethem'in ailesi: Bizide tutuklayın!
26 Haziran 2013 17:05
Gezi Parkı olaylarında hayatını kaybeden Ethem Sarısulük’ün ailesinin de aralarında olduğu bir grup, olaylarla ilgili tutuklananların serbest bırakılması için Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nda dilekçe verdi.

Ethem Sarısülük’ün ailesi ve bir grup, ‘Gezi Parkı’ olayları sırasında tutuklananların serbest bırakılması için Savcılığa dilekçe verdi. Sarısülük ailesinin de aralarında bulunduğu grup Ankara Adliyesi önünde toplandı. Ethem Sarısülük’ün ağabeyi Mustafa Sarısülük, “Bizler de oradaydık. Bizler de bütün halkımızla omuz omuza idik. Bizleri de alın ve tutuklayın” ifadelerini kullandı.

Ethem Sarısülük’ün annesi Sayfı Sarısülük de, “Yavrularımızı bıraksınlar. Bir evlat verdim, bin evlat kazandım” diye konuştu.

Avukat Kazım Bayraktar, Ethem Sarısülük’ün öldürülme görüntülerinin, otopsi raporlarının mahkeme tarafından kabul edilmediğini iddia etti. Eylemciler daha sonra dilekçe vermek üzere adliyeye girdiler

İHA

17:32
 // TUTUKLANACAKSIN ELBET
Kendi kardeşinin yaşam fişinin çekilmesini isteyen sen değilmisin? Neden kardeşinin bir an önce ölmesini istedin? Kardeşinin cenazesini kimlere, kaç paraya sattın?...
26 Haziran 2013 17:32
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler