YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eskişehir'de korkunç cinayet
Eskişehir'de korkunç cinayet
14 Şubat 2013 23:37
Eskişehir'de yaşlı bir çift kimliği belirlenemeyen bir şahıs tarafından bıçaklandı, Olayda yaşlı adam hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, Dede Mahallesi Kalabak Sokak'ta bir işyerinde ikamet eden Mehmet Sakızcı (79) ve Sevim Sakızcı (77), akşam saatlerinde yaşadıkları işyeri önünde kimliği belirlenemeyen bir şahıs tarafından bıçaklandı. Şüpheli şahıs olay sonrası firar etti.
 
Mehmet Sakızcı olay yerinde hayatını kaybederken, ağır yaralanan Sevim Sakızcı ise 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından olay yerindeki ilk müdahalenin ardından Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Yaşlı çiftin bıçaklandığı haberini alan çocukları ise olay yerine geldiklerinde babaları Mehmet Sakızcı'nın cansız bedeniyle karşılaşınca gözyaşlarını tutamadı.
 
Polis ekipleri bölgede geniş çaplı güvenlik önlemleri alırken, bir yandan firar eden şüpheli için kentte arama çalışması başlattı.


İHA

Ölen şahıslar benim komşum
 // Kenan Akkuş
Haberi bu sayfadan yeni öğrendim. Öldürülen şahısı ve ağır yaralı olduğu söylenen şahısları çok iyi tanırdım. Çevresine saygılı, sevecen güzel insanlardı. Çok üzüldüm. Bakkal dükkanı işletiyorlardı. Dükkanın hemen üst kısmında Osmangazi Üniversitesinin okulları var. Bu okulun çevresi ormanlık alan ve her gece şarapçıların, balicilerin mekanı olduğu söyleniyordu. Hatta bu ormanlık alanda Büyükerşen'in villası var. Firari şahıs şarapçı ya da balici olabilir. İnşallah katil bulunur. ...
15 Şubat 2013 08:30
00:08
 // Kenan Akkus
RUH SAĞLIĞI BAKANLIĞI
Bu tür haberlere maydanoz olmam fakat, bu gün ardı ardına izlediğim haberlerde, toplum olarak, ruh sağlığımızın yerinde olmadığı kanaatine vardım. Başında ve sonunda 'milli' ibaresi olmayan, TOPLUM RUH SAĞLIĞI bakanlığının kurulması elzem oldu. Şiddet artık milli kültürümüz olduğu için, evvela bu 'milli' ibaresinden kurtulalım. Eğitim Bakanlığı milliydide ne oldu. Anahtar sözcük milli. Alkol bütün kötülüklerin anasıdır....
15 Şubat 2013 00:08
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler