YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eskişehir'de korkunç cinayet
Eskişehir'de korkunç cinayet
03 Ekim 2012 16:31
Eskişehir'de bir kadın önce yastıkla boğuldu, ardından satırla başına vurularak bir çuval içinde boş araziye bırakıldı.

Eskişehir'de bir kadın hunharca öldürüldükten sonra boş araziye atılırken, cinayetle ilgili bir kadın ile sevgilisi gözaltına alındı. 

Alınan bilgiye göre, evli ve 4 çocuk annesi Sevil S. (40) ile evine gittiği arkadaşı Emine A. (36) ve  sevgilisi R.Ü. (33) arasında henüz belirlenemeyen bir sebebten ötürü tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesinin ardından Emine A. ve R.Ü'nün, Sevil S'yi yastıkla boğduktan sonra başına satırla vurarak öldürdükleri ileri sürüldü. Zanlılar kadının öldüğünden emin olabilmek için ağzına çamaşır suyu döktü. Ardından iki şüpheli bir çuvala koydukları cesedi merkeze bağlı Sarısungur köyü yakınlarındaki boş bir araziye attı..

Bu arada eşi İlhan S. karısının eve gelmemesi üzerine polise giderek kayıp başvurusunda bulundu. Sevil S'nin boş arazide çuval içinde cesedini bulan vatandaşlar durumu jandarmaya bildirdi. Görevliler yaptıkları araştırmada cesedin 3 gün önce kayıp olarak aranan Sevil S'ye ait olduğunu belirledi. Olayın ardından çalışma başlatan jandarma, şüpheliler Emine A. ile R.Ü.'yü yakalayarak gözaltına aldı. Her iki şüpheli jandarmadaki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. İha
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler