YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eski yengesine kurşun yağdırdı
Eski yengesine kurşun yağdırdı
28 Şubat 2010 18:51
Evlilik teklifini kabul etmeyen eski yengesini kurşun yağmuruna tuttu.

Fatih'te bir park içerisinde kurşunlanarak öldürülen Suzan Yılmaz'ın, ayrıldığı eşinin yeğeninin evlenme teklifini reddettiği için öldürüldüğü öğrenildi. Dayısının eski eşi ile evlenmek istediği öne sürülen Naim Yılmaz ise kayıplara karıştı.

Olay, Arpa Emini Mahallesi Topkapı Kaleiçi Parkı'nda saat 11.30 sıralarında meydana geldi. Dayısından bir yıl önce boşanarak ayrılan Suzan Yılmaz ile evlenmek isteyen yeğen Naim Yılmaz, eski yengesini evlilik konusunda ikna etmek için buluşmak istedi. Akrabası Şevki Yılmaz aracılığıyla Suzan Yılmaz'la bir görüşme ayarlayan Naim Yılmaz, Topkapı Kaleiçi Parkı'nda dayısının eski eşiyle buluştu.

Buluşmada Suzan Yılmaz, Naim Yılmaz ile evlenmesinin mümkün olmayacağını tekrar söyledi. Genç kadından 'Dayınla yıllarca evli kaldım. Seninle olmaz" cevabını alan Naim Yılmaz, Suzan Yılmaz'ı belindeki silahla kurşun yağmuruna tuttu. Göğüs ve karın bölgesinden ağır yaralanan Suzan Yılmaz yaşamını yitirdi.

Olay sonrası kaçan katil zanlısı Naim Yılmaz izini kaybettirmeyi başardı. Naim ve Suzan Yılmaz'ın buluşmasına aracılık ettiği öne sürülen Şevki Yılmaz da ifadesi alınmak üzere Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği'ne götürülerek, gözaltına alındı.

Polisin olayla ilgili kapsamlı bir araştırma başlattığı ve kaçan katil zanlısını yakalamak için bazı adreslere ulaşmaya çalıştığı belirtildi. CİHAN

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler