YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eşi, kendisi için ayda 1000 YTL, çocuklarına da 50
Eşi, kendisi için ayda 1000 YTL, çocuklarına da 50
Eşi, kendisi için ayda 1000 YTL, çocuklarına da 50
30 Ağustos 2008 / 11:17 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Göztepe Spor'u satın alma girişiminde bulunan işadamı Burak İkizoğlu'nun 8 yıllık eşi Yasemin İkizoğlu, 'satın alma işinin aile içindeki mutluluğu bitirdiği' gerekçesiyle boşanma davası açtı


Yeni Şafak'ta yer alan habere göre, Göztepe Spor Kulübü'nün hisselerini satın alma girişiminde bulunan ecza deposu sahibi İzmirli işadamı Burak İkizoğlu'nun eşi Yasemin İkizoğlu, boşanmak için avukatı aracılığı ile İzmir Aile Mahkemesi'ne başvurdu.


Yasemin İkizoğlu, aile içi mutluluklarının, eşinin Göztepe'yi satın alma girişimiyle bittiğini iddia etti. Yasemin İkizoğlu, eşinin Göztepe'nin hisselerini satın alıp, başkanlık sevdasına tutulduğunu ve medyada geniş şekilde yer almaya başladıktan sonra kişisel sorunlarının başladığını ileri sürdü.


SİLAHLI SALDIRIYA UĞRADI


Burak İkizoğlu'nun yaşadığı bütün sıkıntıları evine yansıttığını iddia eden Yasemin İkizoğlu, eşine destek olmaya çalıştığını, ancak maddi anlamda karşılıksız çıkan çeklerle başlayan haciz işlemleriyle sorunun daha da büyüdüğünü söyledi. İki çocuk annesi olan Yasemin İkizoğlu dilekçesinde, eşinin 2005 yılında silahlı saldırıya uğramasıyla, can korkusu ile yaşamaya başladıklarını ileri sürdü.


Yasemin İkizoğlu eşinin her ortamda kendisine hakarette bulunduğunu da dilekçede iddia etti. Boşanmak için eşinden tazminat istemeyen Yasemin İkizoğlu, kendisi için ayda 1000 YTL, çocuklarına da ayrı ayrı 500'er YTL nafaka talep etti.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler