YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan'dan telefon desteği
Erdoğan'dan telefon desteği
19 Eylül 2010 23:56
Başbakan Erdoğan'dan minik Zeynep'e telefon testeği.

Hakkari'de hain mayın tuzağında yaralananlar arasında bulunan 17 aylık minik Zeynep Kurt'un amcasını cep telefonuyla arayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, geçmiş olsun dileklerini iletti. 

Malatya İnönü Ünivernsitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'ne hava ambulansıyla getirilip Ortopedi Servisi Yoğun Bakım Ünitesi'nde tedavi altına alınan Zeynep Kurt isimli bebeği, AK Parti Malatya milletvekili Öznur Çalık, Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve beraberindeki pertaliler ziyaret etti. 

Başhekim Prof. Dr. Ünsal Özgen'in de yer aldığı ziyaret sırasında çocuğa oyuncaklar ve elbise hediye eden  AK Parti Malatya milletvekili Öznur Çalık, Belediye Başkanı Ahmet Çakır, çocuğun amcası Yalçın Kurt'a geçmiş olsun dileklerini ilettiler. 

Yalçın Kurt ise, Zeynep Kurt'un annesi ve dayısının aynı minibüste hayatlarını kaybettiklerini, 3,5 yaşındaki ablasının ise hergün sayıkladığını ifade edip, elim olayla ilgili görüşlerini dile getirdi. 

Bu arada,  AK Parti Malatya milletvekili Öznur Çalık aracılığıyla Yalçın Kurt'u cep telefonundan arayıp geçmiş olsun dileklerini ileten ve bir ihtiyaçları olup olmadığını soran Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Zeynep'in babasının ne iş yaptığını sordu. Bir minibüsüyle satıcılık yaptığını öğrenen Başbakan Erdoğan, her konuda yardımcı olacaklarını ifade etti. İHA
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler