YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan nikah şahidiydi
Erdoğan nikah şahidiydi
30 Ekim 2010 22:54
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bitlis İl Genel Meclis Üyesi ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sema Haspolat'ın Feshane'deki düğününe katıldı.

Bu arada, Minikler Satranç Turnuvası'nın yapıldığı yan salonda, Başbakan Erdoğan için alınan güvenlik önleminden şikayet eden veliler ile turnuva görevlileri arasında tartışma yaşandı.

Başbakan Erdoğan, Bitlis İl Genel Meclis üyesi ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sema Haspolat ile Damat Halil Arslan'ın Eyüp Feshane'deki düğününe katıldı.
 

Düğün salonuna giriş esnasında vatandaşlar Başbakan Erdoğan'a sevgi gösterisinde bulundu. Erdoğan ve vatandaşlar ayaküstü sohbet etti.
 

Bitlis Belediye Başkanı Fehmi Haydar'ın kıydığı nikahta Başbakan Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Şahin şahitlik yaptı.
 

Bu arada, Başbakan Erdoğan, Feshane'de düğünün gerçekleştiği sırada, yan salonda yapılan satranç turnuvasında oynayan çocukları ziyaret etti.
 

Erdoğan için alınan güvenlik önleminden şikayet eden ve çocukların dikkatlerinin dağıldığını öne süren öğrenci velileri ile satranç kulübü görevlileri arasında tartışma yaşandı. Bazı veliler, şikayetçi olmak için aralarında imza topladı.

Adamın Hası Erdoğan
 // Muhammed İkbal
Başbakanımızın Şahit olduğu şeye bende şahitlik ederim :)...
31 Ekim 2010 07:07
Adamın Hası Erdoğan
 // Muhammed İkbal
Başbakanımızın Şahit olduğu şeye bende şahitlik ederim :)...
31 Ekim 2010 07:07
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler