YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Erdoğan böyle sigara bıraktırdı İZLEYİN
Başbakan,ziyaret ettiği evin sahibinden sigarayı bırakma sözü aldı
Erdoğan böyle sigara bıraktırdı İZLEYİN
25 Ağustos 2009 / 19:30 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Erdoğan'ın sigara düşmanlığı son yasa ile perçimlendi. İçeni gördü mü yakasına yapışıyor. İftar için gittiği evde de mahalle muhtarının sigara paketini gördü ve...


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam ziyaret ettiği Çankaya'nın Bağcılar Mahallesi Muhtarı Bektaş Bektaş'tan sigarayı bırakma sözü aldı.


İŞTE O GÖRÜNTÜLER...


İZLEYEMİYORSANIZ TIKLAYIN


 
 


Başbakan Erdoğan, dün akşam iftar saatinde Çankaya'nın Bağlar Mahallesi'nde dört ayrı evi ziyaret etti. Erdoğan, evlerden birisini ziyaretinde mahalle muhtarından sigarayı bırakma sözü aldı. Erdoğan, bir evi ziyareti sırasında ev sahibine, kiralık evde oturmak yerine TOKİ'den konut alması tavsiyesinde bulundu.


 


Başbakan Erdoğan, ev sakinleri ile sohbet ederken mahalle muhtarı Bektaş Bektaş eve geldi. Başbakan Erdoğan'ın yanına oturan Bağcılar Mahallesi Muhtarı Bektaş Bektaş'a Başbakan Erdoğan, "Bu akşam senden bir şey isteyeceğim." dedi. Bunun üzerine Bektaş Bektaş "Emredin Başbakanım" karşılığını verdi. Bu esnada Başbakan Erdoğan, elini uzatarak Muhtar Bektaş Bektaş'ın gömleğinin cebindeki sigara paketini alarak "Bunu bırakacaksın." dedi.


Muhtar sigara paketini Erdoğan'a vermek istemeyerek, "Efendim bu son olsun." dedi.


Başbakanlık Özel Kalem Müdür Yardımcısı Çağtay Kılıç, sigara paketini alarak üzerine Muhtar Bektaş Bektaş'ın ismini, tarihi yazdı ve muhtarın imzasını aldı. Erdoğan, sigara paketlerini kendi müzesinde topladığını kaydetti. Başbakan Erdoğan'a, mahalleden ayrılırken vatandaşlar tarafından sevgi gösterisinde bulunuldu.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler