YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Enver Ören vefat etti
İhlas Holding'in kurucusu Enver Ören vefat etti.
Enver Ören vefat etti
22 Şubat 2013 / 22:48 Güncelleme: 23 Şubat 2013 / 00:02

1990 yılında ABD'deki Houston Methodist Hastanesi'nde yapılan operasyonla kız kardeşinden alınan böbrek nakledilen Enver Ören'e, 2006'da Başkent Üniversitesi Hastanesi'nde ikinci böbrek nakli gerçekleştirilmişti. Ancak ağır tedavi süreci ve üst üste geçirdiği cerrahi operasyonlar sonucu bünyesi zayıf düşen Enver Ören, nükseden sağlık problemleri yüzünden geçtiğimiz ay tekrar hastaneye kaldırılmıştı.

Tüm çabalara rağmen sağlık durumu düzelmeyen, Türkiye'nin ve İhlas Holding ailesinin "Enver Ağabey"i Sayın Enver Ören, bugün hayata gözlerini yumdu.

Yüksek ilmi, güler yüzü, cömertliği, alçak gönüllüğü, affediciliği, şefkati, güçlü hitabeti, hoş sohbeti ve samimiyeti ile hem Türkiye'nin, hem de çalışanlarının gönlünde taht kuran Sayın Enver Ören, hep neşeli bilinen bir insandı. Sevenlerine ilk defa üzüntü yaşatan Enver Ağabey, geride hiç silinmeyecek izler bırakarak ahirete intikal etti.

Enver Ören'in cenazesi, yarın ikindi namazını müteakip Eyüp Sultan Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Eyüp Sultan'daki aile kabristanında, çok sevdiği hocası ve kayınpederi, büyük İslam alimi Sayın Hüseyin Hilmi Işık'ın (Kuddisessirruh) yanına defnedilecektir.

İHA

ileney@msn.com
 // Mehmet ileney
Arkadaş 13 yıldır insanlarınn bedduasını aldı diyor. Halbu ki orada ki onbinlerce insan ona dua etmek için oraya geldiğinden haberi bile yok. Finans kar ve zarar ortaklığıdır. Finans'tan kar payı aldığınızda hiç sesiniz çıkmıyordu. Zarar ettiğinde de çıkmaması gerekir. Üstelik resmi olarak hiç kimseye de zırnık bile vermese kimse sesini çıkaramaz ama kendisi hala kendine vazife bilmiş ki ödemeye devam ediyordu. Son olarak inanıyorum ki sizin İhlas Fİnansa yatırılmış tek kuruşunuz yoktur....
26 Şubat 2013 02:11
İHLASI BEN Mİ BATIRDIM
 // BİR İHLAS ZEDE
Binlerce Müslümanın parasını İhlas finans dümeni ile hortumladı, hortumcu bankacılar yargılandı ceza aldı, devlet vatandaşın hortumlanan parasını üstlendi ve ödedi, bu şahıs yargılanamadı, kayıtlar açıklansa da vatandaş görse,hakkında methiyeler düzen siyasiler ve yüksek miktarlarda hesabı olanlar parasını almış, olan garip dindar küçük birikim sahibi insanlara oldu, 13 yıldır insanların bedduasını aldı,sürdükleri hayattan zerrece kayıpları olmadı,herşeyi yerli yerinde ama binlerce alacaklı var...
23 Şubat 2013 12:05
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler