YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Eniştesini pompalıyla vurdu!
Eniştesini pompalıyla vurdu!
23 Mart 2010 16:14
Bursa'da ablasını döven eniştesini pompalı tüfekle vurdu...

Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir vatandaş, ablasını döven eniştesini pompalı tüfekle vurdu.

Edinilen bilgiye göre, olay İnegöl ilçesi Cuma mahallesinde meydana geldi. Ablasını ziyaret etmek için İclaliye köyüne giden Erhan B. (29), ablasının yüzünde dayak izleri görünce sinirlendi. Ablasını, eniştesi Murat Tetik'in (42) dövdüğünü öğrenen Erhan B., köydeki bir arkadaşına ait 16 PC 624 plakalı otomobille İnegöl'e geldi. Cuma mahallesindeki bir kıraathanede eniştesini bulan Erhan B., elinde pompalı tüfekle Murat Tetik'e 7 el ateş etti. Murat Tetik, vücudunun çeşitli yerlerine aldığı saçmalar sebebiyle olay yerinde hayatını kaybetti. Olaydan sonra Hastane Caddesi'ne doğru kaçan Erhan B., caddede gördüğü polise, cinayet işlediğini belirterek teslim oldu.

Murat Tetik'in cesedi, Cumhuriyet Savcısı'nın ve polisin olay yerindeki incelemesinin ardından İnegöl Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili tahkikat sürüyor.

İHA

Çok yanlış aileye karışmamak lazım.
 // salih
Değerli vatandaşlarımız bu gibi durumlarda karşılıklı düşünce ve görüşleri dinlemeden anlamadan hareket etmeyelim biri dünyada hapise ahirette nereye ? Biri mezara biride dul kaldı ne olacak şimdi çocukta varsa yetim kaldı,enişte tarafı kandavası güderse oda ayrı bir sorun.Çözüm inançlı ve sabırlı olmak toplumumuza dikkat edelim,akraba sorunlarına ilgi duyalımda problem olmasın.....
23 Mart 2010 18:18
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler