YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
En çok tıklanan video...
Horon deyince akla ilk Karadeniz, Karadeniz deyince de silah geliyor. Düğün magandalarının neden olduğu ölüm ve yaralanmalar gündemden düşmezken, internete düşen ve en çok tıklanan video görüntüsü olan bu düğünde de silahlar yine art arda ateşlendi.
En çok tıklanan video...
22 Kasım 2010 / 11:49 Güncelleme: 22 Kasım 2010 / 12:09

Düğünlerde mağandaların neden oldukları ölümler Türkiye'nin gündeminden düşmüyor. Son olarak Adıyaman'da bir davulcunun düğün mağandası tarafından boynundan vurulması gözleri yine düğün magendalarına çevirdi.

Düğün ve silah denilince akla ilk gelen yer Karedeniz olunca düğünlerde silahsız olmuyor. İnternete düşen ilginç bir video Karedeniz insanının silah aşkını yine gözler önüne seriyor. İnternette en çok tıklanan video olan görüntülerde bir Karadeniz düğününde horon çeken 4 kişi, bir yandan horon tepiyor, diğer yandan da bellerinden çıkardıkları silahları art arda ateşliyor.. Horon tepenlerin yanısıra düğüne katılan diğer vatandaşlar da silahlarına sarılıyor. Görüntüdeki diğer bir ilginçlik ise lazların bir yandan silah sıkarken diğer yandan da horon tepmeye devam etmeleri. Bu tehlikeli silah gösterisi sırasında çevrede ellerinde cep telefonlarıyla yakınlarını  görüntüleyen çocuklar ise dikkat çekiyor.
 

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler