YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
En acı inceleme...
En acı inceleme...
18 Mayıs 2010 18:00
İncelemeye gittiği ceset kuzeni çıktı.

Kayseri'de asansör boşluğunda inşaat işçileri tarafından bulunan cesedi incelemeye giden olay yeri inceleme görevlisi, kuzenini görünce şok oldu. 

Olay Kayseri'nin Kocasinan İlçesi Erciyesevler Mahallesinde bir inşaatta meydana geldi.  

Sabah saatlerinde asansör boşluğunu temizlemek için giren inşaat işçisi E.A.(28), yerde yatan cesedi görünce polis ekiplerine haber verdi. Polis ekipleri çalışmalarının ardından cinayet şüphesi ile olay yeri inceleme ekiplerini çağırdı. Çevrede alınan güvenlik önlerinin ardından olay yerine gelen inceleme ekipleri asansör boşluğunda yatan cesedin yanına gitti. Cesedi gören ve ardından dışarı çıkan görevli şoka girmiş vaziyette telefonla yakınlarını aradı. 

İddiaya göre asansör boşluğunda ölü olarak bulunan aynı zamanda olay yeri inceleme görevlisinin kuzeni olan H.B.(32), bir hafta önce telefonla uzun süre konuştuktan sonra evden hızlı bir şekilde çıktığı öğrenildi. Bir haftadır kendisinden haber alınamadığını ileri süren yakınları, olay yeri inceleme ekip görevlisinin verdiği haberle yıkıldı. 

Olay yerine gelen başka bir inceleme ekibi tarafından işlemler devam ederken, polisin alınana bilgiler doğrultusunda geniş çaplı soruşturma başlattığı öğrenildi. İHA
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler