YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emine Eroğlu kimdir? FETÖ ablası Emine Eroğlu ne iş yapar?
Emine Eroğlu kimdir? FETÖ ablası Emine Eroğlu ne iş yapar?
30 Temmuz 2016 09:48
FETÖ'nin kadın kollarında ABLA olarak tanınan ,Emine Eroğlu, yapılanmanın en dikkat çeken isimlerindendir. Emine Eroğlu tehlikeli bir isim olarak olarak görülüyor. Emine Eroğlu kimdir? FETÖ ablası Emine Eroğlu'na dair merak edilenler haberimizde.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ'nün ablaları da yakından takibe alındı. FETÖ ablaları arasında en tehlikeli isimlerden biri olarak gösterilen Emine Eroğlu kimdir? Gözler Emine Eroğlu'na çevrildi. Kadınların fazla dikkat çekmemesi üzerine Emine Eroğlu'nun örgüt içinde faaliyetlerini kolaylıkla yürüttüğü tespit edildi. Emine Eroğlu kimdir, ne iş yapar?

FETÖ'cü bayanlardan olan abla ile tabir edilen Emine Eroğlu. FETO soruşturmaları sırasında ismi çok duyulan Emine Eroğlu, herkesin merak ettiği isimlerden oldu. Herkes FETO'cu Emine Eroğlu kimdir? diye araştırmaya başladı. Devam eden operasyonlarda varılan noktanın Feto bayanlarının da ne kadar etkili olduğu. Emine Eroğlu kimdir? 

FETÖ’cü Emine Eroğlu kimdir?

Fethullahçı Terör Örgütü FETÖ üyesi Emine Eroğlu 2015 yılına kadar TİMAŞ yayın evi grubu Genel Yayın Yönetmenliği pozisyonunda çalıştı. Emine Eroğlu geçtiğimiz sene Zaman gazetesine geçmiş, Zaman Gazetesine atanan kayyum sonrasında da Yarına Bakış gazetesinde yazmaya devam etmiştir. FETÖ’nün kadın kollarında ABLA olarak tanınan Emine Eroğlu, yapılanmanın en dikkat çeken isimlerindendir. Kamu kurum ve kuruluşlarında devam eden FETo operasyonlarında bayan terör grubu mensuplarının erkekler kadar aktif faaliyetlerde buluunduğu öğrenildi. Feto'nun ablaları emniyette, üniversitelerde, TSK'da, bürokraside ve özel sektörde çok etkili. Daha az dikkat çektiği için birçok masabaşı kirli işler bürokrasideki kadın örgüt üyelerine yaptırıyorlar.

FETÖ, bütün kirli işlerini kadın örgüt üyelerine yaptırırken, gözaltına alındıklarında ise duygu sömürüsü yapmaktan da çekinmiyor. Sanki dini inançları nedeniyle gözaltına alınmış gibi bir algı yaratarak "AK Parti iktidarı 28 Şubat'ta olduğu gibi Müslümanlara zulmediyor" yalanını yaygınlaştırıyor.

Yetkililerden alınan bilgiye göre FETÖ'cü kadın dernekleri 15 Temmuz Pensilvanya darbesinden sonra da Türkiye çapında faaliyetlerine devam ediyor. Kermes adı altında örgüte para toplayan kadın üyelerin bu faaliyetleri darbeden sonra da kesintiye uğramadan devam etti..

Fetullahçı Terör Örgütü üyesi kadınlar arasında en etkili ise TİMAŞ yayınlarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan ve geçtiğimiz yıl Zaman Gazetesi'ne geçen Emine Eroğlu. Zaman'a kayyum atandıktan sonra Yarına Bakış gazetesinde yazmaya başlayan Emine Eroğlu, kadınlar arasında Fetullah Gülen'e en yakın isim. Yazılarında ve sosyal medya paylaşımlarında 15 Temmuz darbesini legalleştirmeye çalışan Emine Eroğlu, her yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a galiz hakaretlerde bulunmaktan da çekinmiyor.

 // adikan dagli
Bi kadini arastirdim ozellikle devletimizi elestiriyor CUMHUR BASKANIMIZLA UGRASIYOR...
07 Ağustos 2016 02:46
 // poyraz
ah bu menfaatinin peşinde koşanlar yokmu bunlar cehennemin neresinde yanarlar Allah bilir bu kitapsızlar için ülke elden gitmiş millet canını vermiş önemli değildir bu yüzden bunları hemen temizlemek lazım...
30 Temmuz 2016 10:30
 // poyraz
bunları konuşturmamak lazım hemen alacaksın içeriye bunlar vatan haini bunlar ortalık karıştırıcı bayraksız vatan hainleri yatacak yeriniz yok...
30 Temmuz 2016 10:15
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler