YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Emekli Albay intihar etti
Emekli Albay intihar etti
18 Ocak 2010 08:06
Komşuları, emekli Albay'ın psikolojik sorunları olduğunu iddia etti

Şişli'de emekli Albay Süleyman Yılmaz, evinin penceresinden atlayarak intihar etti. Yılmaz'ın psikolojik rahatsızlığı olduğu ve son zamanlarda halisülasyonlar gördüğü ileri sürüldü.

Olay, Şişli Ayazağa İmam Çeşme Sokak Oyak Sitesi 7'nci Blok'ta meydana geldi. İddialara göre, eşiyle birlikte yaşayan emekli Albay Süleyman Yılmaz, saat 03.00 sıralarında su içmek için yatağından kalktı. Yılmaz'ın uzun süre geri dönmemesi üzerine kendisine bakmaya giden eşi, evlerinin penceresinin açık olduğunu fark etti. Açık pencereden aşağı bakan eşi, Süleyman Yılmaz'ı yerde kanlar içinde yatarken gördü. Süleyman Yılmaz'ın eşi, olayı hemen komşularına haber verdi. Komşuları da olay yerine polisi ve 112 ekiplerini çağırdı. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede Yılmaz'ın hayatını kaybettiği belirlendi.

Komşuları, Yılmaz'ın bir süredir psikolojik rahatsızlığı bulunduğunu ve son zamanlarda halisülasyonlar gördüğünü iddia etti. Olay yerini emniyet şeridiyle kapatan polis ekipleri, incelemelerde bulundu. Gerekli incelemelerin ardından Yılmaz'ın cesedi, Şişli Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.
 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler