YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ekşi Sözlük'te Hz. Muhammed'e yine ağır hakaretler
Daha önce de yine Hz. Muhammed'e (SAV) hakaret içeren ve gelen tepkiler üzerine yorumlardan bir kısmını kaldıran Ekşisözlük'te hakaret ve iftiralar yine aldı başını gitti.
Ekşi Sözlük'te Hz. Muhammed'e yine ağır hakaretler
04 Ekim 2013 / 13:41 Güncelleme: 04 Ekim 2013 / 13:55

Peygamberimiz hakkında akıl almaz ifitira ve hakaretlerin yazıldığı Ekşisözlük sitesinde dün akşam açılan Hz. Muhammed başlıklı sayfada yapılan yorumlar tepkiyle karşılandı.

Geçtiğimiz aylarda da benzer haberlerle gündeme gelen Ekşiszölük sitesi, Haber7.com'un yaptığı haberlerve artan tepkiler sonrası o sayfalardan bazılarını kaldırmıştı..

Ancak iğrençlik dün gece açılan yeni bir sayfayla daha da ileri gitti. Özellikle perşembeyi cumaya bağlayan gecenin seçilmesi de dikkatlerden kaçmıyor.

Kılıçdaroğlu siteyi övmüş ve ödül vermişti

klc.jpg

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 7 Temmuz'da İstanbul'da Ekşi Sözlük yazarlarıyla bir araya gelmiş ve Ekşi Sözlük'ün kurucusu Sedat Kapanoğlu'na gezi olayları sonrası gaz maskesi ve bir de teşekkür sertifikası hediye etmişti.

 

HABER7

Etiketler:
23:45
 // NABİ
Sakın terk-i edepten, kûy-ü mahbub-u Hüdadır bu. Nazargah-ı ilahidir, makam-ı Mustafa’dır bu. Müraatı edeple, gir Nabi bu dergaha. Mutaf-ı kudsiyandır, busegah-ı enbiyadır bu.
Bu da benden:
Yirmidörbin enbiyaya, pir i sultan ı kibriyadır bu.
Zannetme ki laf uçar,
Nar ı cehenneme gül i Muhammed'dir bu....
04 Ekim 2013 23:45
içerik önemli
 // kuyubarak
İçeriğe bakıyorsun sübyancı ağızı ile konuşmalar beynini kiraya vermiş insan müsfetteleri dinleyin; insanın kalbinde ne varsa dilinden o dökülür sizler gibi şirret sapkın insanlar hakaret ederken bile esasında kendinizi anlatıyorsunuz bir avuç ne olduğunuz belli olmayan büyük bir ihtimalle 1453 yılından kalan hala geçmeyen kuyruk acısı olanlardansınız güneş balçıklan sıvanmaz sizler bizim sevdiklerimize saldırmakla onların değerini düşüreceğinizimi sanıyorsunuz asla! onların değeri düşmeyecek....
04 Ekim 2013 Cuma 16:16
14:50
 // DÜNYANIN EN EKŞİ ADAMI
Genelde ulusalcı ve kemalist yobazların, Mustafa Kemal'e yönelik eleştirileri bastırmak için, yazdığı çirkim entrylerdir. Bunların maksadı; düşünce özgürlüğünü hazmedemediklerinden, peygamber Efendimiz'e çirkin hakaret ve küfürler yazarak, düşüncenin kaleme dökülmesini kökten kaldırtmaktır. Böylece Kemal'lerini, tekrar eleştirilemez yapmaktır. Bunlara karşılığın, yine dürüst ekşicilerden düşünce yoluyla verileceğini umuyorum. Onlar, sadece organize olamıyor. Ulusalcı bir avuç kemalist ise, fake hesaplar üzerinden saldırıyor. Normal kendi halinde ateist işi olamaz bu....
04 Ekim 2013 14:50
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler