YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Duygularını pastırma 2' çıktı!
Daha önce hobi için yaptığı reklamlarda tıklama rekoru kıran Kayserili, bu kez 'Duygularını Pastırma 2'yi çekti. İlk reklamda ilk defa yemişti pastırmayı çok beğenmişti. Bu kez ise İtalya'ya döndü ve hastalandı. Hiç bir şey yiyip içemeyen İtalyanı tabi ki
'Duygularını pastırma 2' çıktı!
01 Şubat 2012 / 14:26 Güncelleme: 01 Şubat 2012 / 14:39

Milan'da bir hastanede çekilen reklamda İtalyan hasta, doktora bir an önce iyileşip Milan maçına yetişmesi gerektiğini söylüyor. Doktorun kendisine uzattığı pizza ve diğer yiyecekleri reddeden hasta, son olarak uzatılan pastırmaya dayanamayıp onu yiyor. Pastırmanın çok lezzetli olduğunu söyleyerek iyileştiğini söyleyen hasta, kolundakı takılı serumu söküyor.
"Beni Kayseri'ye gömün" diyerek bir anda Kayseri sevdalısı olduğunu söyleyen hasta, Kayserispor'un da Milan'ı yenebileceğini söyleyerek, "Haydi gelin Kadir Has Stadı'na diyerek espri" yapıyor.

İLK REKLAM FİLMİ İÇİN TIKLAYIN...

Sosyal paylaşım sitelerinde tıklanma rekoru kıracağa benzeyen reklamı çeken Tahsin Hasoğlu, daha önce Hacı Murat otomobil reklamı ile Kayseri pastırması için çektiği reklamları dikkat çekmişti.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler