YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Durağı basıp, taksiciyi ezdiler!
Sultangazi’de bir taksi durağını basan saldırganlar, ellerindeki sopa ve bıçaklarla taksicilere saldırdı. Zanlılar kaçarken de bir taksiciyi ezdi. Sopalı dehşet ve çarpma anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
Durağı basıp, taksiciyi ezdiler!
28 Şubat 2013 / 18:03 Güncelleme: 28 Şubat 2013 / 18:42

Olay dün gece 02.00 sıralarında Sultangazi 50. Yıl Mahallesi’nde bulunan bir taksi durağında yaşandı. Lüks iki araçla taksi durağına gelen saldırganlar, durak çalışanlarıyla tartışmaya başladı. Tartışma bir süre sonra kavgaya dönüşürken, saldırganlar ellerindeki sopa ve bıçaklarla taksicilere saldırdı. Saldırganlar daha sonra araçla olay yerinden kaçmak isterken durağın sahibi Ercan Gökçe’ye çarptı. Sopalı kavga ve çarpma anı taksi durağının güvenlik kamerasına da saniye saniye yansıdı. Olayın ardından saldırganlar geldikleri araçlara binerek izlerini kaybettirdi. Olayda yaralanan 6 kişi ise ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

Saldırganların kaçarken çarptığı durak sahibi Ercan Gökçe, zanlıların daha önce de durağa geldiklerini ve tehditle kendilerinden para istediklerini savunarak, “Gece 02.00’da geldiler. Sopalarla bize saldırdılar. Bunlardan şikayetçiyiz. Bize gelip ‘burada paraları tek başınıza yiyemezsiniz’ diyerek saldırdılar” dedi.

 
Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.İHA


 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler