YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dolmuş durağa daldı
Adapazarı'nda bir otomobil tarafından sıkıştırılan dolmuş, biranda durağa daldı. Durağın yanında hiçbir şeyden habersiz ağaca yaslanmış iki şahsın üzerine doğru gelen araç bir kişinin yaralanmasına neden oldu
Dolmuş durağa daldı
29 Ağustos 2010 / 15:13 Güncelleme: 29 Ağustos 2010 / 15:35

Sakarya'nın Adapazarı İlçesinde bir araç tarafından sıkıştırılan dolmuş durağa dalarken, kameralar tarafından görüntülenen kazada şans eseri bir şahıs yaralandı. 

Alınan bilgiye göre olay, Adapazarı Atatürk Bulvarı üzerinde meydana geldi. İddiaya göre sürücüsü ve plakası öğrenilemeyen bir araç tarafından sıkıştırılan yolcu dolmuşu durağa daldı. Dolmuşun geldiğini gören duraktaki yolcular sağa sola kaçıştı. Dolmuşun üzerine geldiğini son anda fark eden ancak ağaca dayalı vaziyette duran Adem Orhan (28) ise kaçamadı. Bir ayağı ağaç ile dolmuş arasına sıkışan Orhan yaralandı. Yaralı genç kaldırıldığı Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Ağacın sayesinde büyük bir facia kıl payı atlatılırken, kaza çevrede bulunan bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. 

Şans eseri bir kişinin yaralandığı olay sonrasında çevrede bulunan esnaflar işyerlerinin önünü dolmuş ve minibüslerin durak olarak kullanmasına tepki gösterdiler. Kaza ile ilgili araştırma başlatıldı.

İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler