YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
DHKP-C eyleminde 'anne' şoku
Babaeski'ye gelen anne, eyleme giden kızını alarak eve götürdü
DHKP-C eyleminde 'anne' şoku
06 Ocak 2010 / 16:49 Güncelleme: 06 Ocak 2010 / 16:50

Terör örgütü DHKP-C'nin propagandasını yaptıkları gerekçesiyle tutuklanan 5 kişiye destek vermek amacıyla önceki gün İstanbul'dan Edirne'ye 3 otobüsle gelen ve kente sokulmadıkları için 3 geceyi Babaeski'de geçiren yaklaşık 150 kişilik grup, TEM Otoyolu'ndaki dinlenme tesisinde bekletiliyor.

 Öte yandan, grup beklerken ilginç bir olay da kameralara yansıdı

İsmi öğrenilemeyen bir anne İstanbul'dan Babaeski'ye gelerek, grup içerisinde bulunan 17 yaşındaki kızını alarak evlerine götürdü. Gruba tepki gösteren anne, "Kızım öğrenci. Üç günden bu yana haber alamıyorum. Telefonlarıma başkaları çıkıyor." dedi. Öfkeli anne, kendisini sakinleştirmeye çalışan gruba büyük tepki gösterdi. Anne, geldiği araca kızını bindirerek Babaeski'den uzaklaştı.
 

Edirne'de, aralık ayının son haftasında terör örgütü DHKP-C'nin propagandasını yaptığı gerekçesiyle tutuklanan 5 kişiye destek vermek amacıyla önceki gün İstanbul'dan Edirne'ye otobüslerle gelen grup, Edirne gişelerinde bekletilerek kente sokulmamış; ancak bu grubun geldiğini öğrenen bir grup Edirneli de barikatları aşarak gişelere ulaşmıştı.
 

Güvenlik güçleri tarafından önleri kesilen Edirneli grup ile polis arasında arbede çıkmış, çıkan arbedede 3'ü polis 7 kişi yaralanmış, polisin müdahale ettiği göstericilerden 5 kişi de biber gazından etkilenmişti.
 

 Edirneli grup, bir süre sonra dağılırken, İstanbul'dan gelen göstericiler de akşam saatlerinde polis nezaretinde Edirne il sınırına kadar götürülmüştü. CİHAN

İşte gerçek anne
 // aysemut
Bravo bu bayana evladı ile ve ülke sorunları ile okadar ilgiliki dizi seyretmek yerine haberleri izlerken kızını görmüş .O kız çok şanslı aile yönünden dilerim kıymetini bilir.İşte annelik babalık nasıl olunurmuş görün....
06 Ocak 2010 21:32
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler