YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dev yılan sarhoş adamı yuttu
Dev yılan sarhoş adamı yuttu
29 Kasım 2013 12:48
Hindistan'da 9 metre uzunluğundaki bir piton sarhoş bir adamı yuttu.

Hindistan'da 9 metre uzunluğundaki bir piton sarhoş bir adamı yuttu. Çevredeki meraklı kişiler tarafından fotoğraflanan pitonun midesindeki görüntü görenleri şaşırttı.

İlk olarak lordofthedrinks'te yayınlanan yazı sosyal medyada da hızla yayılmaya başladı.

lordofthedrinks'te yazılanlara göre, ülkenin güneybatısındaki Kerala bölgesinde sarhoş bir adam bir marketin önünde uyuyordu. Bu sırada yılan yanına yaklaştı ve zavallı adamı önce boğdu, sonra yedi.

İşte lordofthedrinks'te yayımlanan o yazı:

"Çok içtiğiniz bir gecenin ertesi sabahında kendiniz ilginç yerlerde bulabilirsiniz. Hindistan'da sarhoş bir adam devasa bir piton tarafından keşfedildiğinde, içki dükkanının önünde kendi halinde sızmıştı. O maalesef büyük bir yılanın öğlen yemeği oldu. Bu olay Kerala eyaletinde Attapadi bölgesinde oldu. Oraya gidecekler demek ki tatil planları yaparken, sarhoş olmak için güvenli bir otel odasında olmaya özen göstermeli"

14:49
 // KAMER GENÇ OLMASIN?
Adam zaten Hindulara benziyor. Bu yılanı tanırım; adı, Şarhoşyutan'dır. Sarhoş insanları yutmaya bayılır. Meyhanede, hesap ödemeyenleri yutmak için, asgari ücretle çalışıyordu garibim. Demek Türkiye'de ekmeği çıkmamış. Gerçi bir ara bizim Kamer'e sulanmıştı ama, korumalar izin vermemişti....
29 Kasım 2013 14:49
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler