YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Derste pencereden atladı
İstanbul Ataköy Cumhuriyet Lisesi, 15 yaşındaki bir öğrencinin intihar girişimi ile sarsıldı. 10. sınıf öğrencisi Nurten İram Ü. dersten düşük not alınca 4. kattan kendini aşağı attı...
Derste pencereden atladı
31 Mart 2010 / 13:29 Güncelleme: 31 Mart 2010 / 13:29

Ataköy Cumhuriyet Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencisi Nurten İrem Ü., İngilizce dersinden zayıf not aldığı için 4. kattaki sınıfın penceresinden atlayarak intihar teşebbüsünde bulundu. Olay yerine çağrılan ambulansla Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan öğrencinin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Ataköy Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencisi Nurten İrem Ü., yabancı dil dersinden düşük not aldığı için intihar teşebbüsünde bulundu. İddiaya göre, Nurten İrem Ü., İngilizce dersinden zayıf not aldı. Bunun üzerine 4. kattaki sınıfının camından atlayarak intihar teşebbüsünde bulundu. 4. kattan yere çakılan Nurten İrem Ü, olay yerine çağrılan ambulansla Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Vücudunda çok sayıda kırık olduğu belirtilen öğrencinin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Olayın ardından okula gelen Bakırköy Kaymakamı Dursun Ali Şahin, öğrencinin düşük not aldığı için pencereden atladığını söyledi.

Bu arada olaydan sonra okula gelen veliler çocuklarını eve götürdü. Bunun üzerine okul yönetimi de servis araçlarını çağırarak öğrencileri topluca evlerine gönderdi.

Cihan

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler