YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demir çubuklarla saldırıdılar
Başkent Çankaya'daki sosoyete pazarında yine yumruklar konuştu. Esnafın yer tartışması yüüznden çıkan kavgada demir çubuklar havada uçuştu...
Demir çubuklarla saldırıdılar
11 Mart 2010 / 12:26 Güncelleme: 11 Mart 2010 / 12:26

Başkent'in Çankaya semtinde bulunan Sosyete Pazarı'nda esnaf yer tartışması yüzünden tekme tokat kavga etti. Demir çubukların havada uçuştuğu kavgada bazı esnaflar hafif şekilde yaralandı.

 

 

'Sosyete pazarı' olarak bilinen Yenişehir pazarı esnafı ile sivil giyimli zabıta ekipleri arasında geçtiğimiz günlerde yaşanan kavganın ardından, bu sabah da esnaf kendi arasında kavga etti. Tartışma, pazarın en gözde yerini kapmaya çalışan esnaflar arasında gerginlik yaşanmasıyla başladı. Tartışma, daha sonra kavgaya dönüştü. Yaklaşık 20 kişilik grup bir anda birbirine girdi. Demir çubukların kullanıldığı kavgada esnaflar birbirlerine yumruk ve tekmelerle saldırdı. Yaka paça yaşanan kavga sırasında demir çubuklar havada uçuştu. Kavgada bazı esnaflar kafasına aldığı darbe nedeniyle yaralandı.

 

Kavgayı sona erdirmek isteyen bazı pazar esnafı, kavga edenleri ayırmak için büyük çaba harcadı. Esnafın kavgacı bazı esnafları tokatlaması dikkat çekti. Pazar yerindeki polis ekipleri olaya müdahale ederek, kavgacı pazarcıları güçlükle ayırdı. (Cihan)

 

 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler