YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dayak yiyenlerden biri polis çocuğu çıktı
Dayak yiyenlerden biri polis çocuğu çıktı
25 Haziran 2013 18:40
Antalya’da Gezi Parkı eylemine katıldıkları gece valilik binasını taşladıktan sonra kaçtıkları Büyükşehir Belediyesi otoparkında polisler tarafından dövülen 3 gençten biri olan B.Ö’nin polis oğlu olduğu ortaya çıktı.

2 Haziran’da Gezi Parkı’na destek eylemleri için Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan 100 kişilik grup, saat 04.20 sıralarında valilik binasına taş ve sopalarla saldırmış, olayın ardından Büyükşehir Belediyesi'ne ait kapalı otoparkta 3 gençten 2'sinin polisin şiddetiyle karşılaştığı görüntüler ortaya çıkmıştı.

Gizlendikleri otoparkta üniformalı 17 polis tarafından dövülmeleri güvenlik kameralarına yansıyan 3 gençten 2’sinin dövülmeleri büyük tepki çekmişti. Görüntülerin ortaya çıkmasını sağlayan Çağdaş Hukukçular Derneği (ÇHD) Genel Başkan Yardımcısı Avukat Münip Ermiş, dün polisler hakkında suç duyurusunda bulundu. Saldırıya uğrayan gençlerin Akdeniz Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü öğrencileri B.Ö., E.S.O. ve İ.A. olduğu belirlendi. Akdeniz Üniversitesi Arkeoloji Bölümü öğrencisi B.Ö’nin ise polis çocuğu olduğu ortaya çıktı.

Öte yandan gençlerin polise dönük herhangi bir saldırganlık içinde bulunmadıkları, sadece Gezi Parkı eylemine destek vermek için eyleme katıldıkları belirtilirken, B.Ö’in sığındıkları otoparkta polisin kendilerini bularak saldırmaları üzerine “Benim babam da polis” dediği ve bunun üzerine polislerin “Demek polis çocuğusun” diyerek daha şiddetli vurdukları ileri sürüldü.

İHA

18:59
 // KIZ TAVLAMA YÖNTEMLERİ
1.Evvela solcu ve kemalist bir eylem yada etkinlik bulun.
2.Onlar ne yapıyorsa sizde onu yapın.
3.Gezi park ında, babanız da olsa, polise taş atın.
4.Gözünüze kestirdiğiniz kemalist kızın görebileceği açıdan sol yumruğunuz havada olsun.
4.Bol bol polisi tahrik edip, biber gazı yiyin.
5.Gözünüze kestirdiğiniz kemalist kızdan limon yada su isteyin.
6.Arkanızı kollayın, en yakın eylemci arkadaşınızdan, kafanıza mermi yiyebilirsiniz.
7.Altıncı ve yedinci şık dışındakileri dikkate alma. Avlanırsın...
25 Haziran 2013 18:59
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler