YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Davutoğlu'na kahkaha attıran cevap
Başbakan Davutoğlu, ziyaret ettiği polis merkezinde bir polis memurunun babasını aradı. İlginç diyalog Davutoğlu'na kahkahalar attırdı.
Davutoğlu'na kahkaha attıran cevap
05 Ekim 2014 / 21:58 Güncelleme: 05 Ekim 2014 / 22:27

Başbakan Ahmet Davutoğlu, dün 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Kurban Bayramı ziyaretinde bulunduktan sonra Eyüp Emniyet Müdürlüğü Göktürk Polis Merkezi Amirliği'ne geldi.

Buradaki personelle bayramlaşan ve sohbet eden Başbakan Davutoğlu'na, baklava ve çay ikram edildi.

Polis babasını aradı

Bir polis memuru ile konuşurken bekar olduğunu öğrenen Davutoğlu, memurun ailesini telefonla aradı. Memurun babasıyla yaptığı telefon görüşmesinde "Faruk'a hemen bir gelin buluyoruz. Orada yavuklusu, nişanlısı var mı?

Burada gurbet çekiyor" diyen Davutoğlu, karşı taraftın "Babası sizsiniz" sözleri üzerine de "Bak topu bana atıyor 'Babası sizsiniz' diyor. Bunu beraber yapalım. Siz de bakın, biz de bakalım" ifadelerini kullandı.

"Kızları saymıyoruz!"

Başbakan Davutoğlu, telefonda polis memurunun kardeş sayısını da sordu. Polis babası, "Yılmaz var, Faruk var. 2 tane Başbakanım" cevabını verdi. Davutoğlu'nun şaşırıp "sadece 1 tane mi, kız yok mu" sorusu üzerine baba, "kız var. Kızı saymıyoruz. 4 tane kızım var" dedi.

Bunun üzerine Başbakan kahkahalar atarak, "Olmadı şimdi. Benim 3 kızım, bir oğlum var. Kızları iki sayarım ben, bir de değil. O kızların hepsi kıymetlidir. O kızlara selam söyle, hepsinin gözlerinden öpüyorum. Babalar için kızlar çok kıymetlidir" diye konuştu.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler