YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Darp edilen o çocuk öldü!
Darp edilen o çocuk öldü!
27 Nisan 2012 21:59
Antalya'da darp edildiği iddiasıyla hastaneye kaldırılan 2 yaşındaki minik yavru hayatını kaybetti...

Antalya'da darp edildiği iddia edilen 2 yaşındaki S.Ç'nin kaldırıldığı Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybettiği bildirildi.

Serik Devlet Hastanesi Başhekimi Ramazan Uyar, S.Ç'nin hastaneye getirildiğinde beyninin sol tarafında kanama olduğunu söyledi.

''Sol tarafındaki kanama nedeniyle beyin sağ tarafa doğru ittirilmişti'' diyen Uyar, şöyle devam etti:

''Akciğerde de kanama vardı. Yüzünün sol tarafında ısırıklar ve çürükler vardı. Vücudunun bir çok yerinde darp edilmesi sonucu çürükler vardı. Şuuru kapalıydı. Acil olarak ameliyata alıp kanamayı durdurmaya çalıştık. Yoğun bakım ünitesinde yer olmadığı için Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk ettik.''

Bu arada, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğum bakım ünitesine alınan 2 yaşındaki S.Ç'nin doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

Serik'te yaşayan M.Ç. (26), kanepeden düşerek yaralandığını iddia ettiği 2 yaşındaki kızı S.Ç'yi Serik Devlet Hastanesi'ne getirmiş, kontrollerde küçük kızın vücudunda morluk ve darp izlerinin bulunduğunun tespit edilmesi üzerine baba M.Ç. gözaltına almıştı. (AA)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler