YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dalgınlığı hayatına mal oldu İZLEYİN
Otomobilin yayaya çarpma anı saniye saniye görüntülendi
Dalgınlığı hayatına mal oldu İZLEYİN
28 Temmuz 2009 / 18:37 Güncelleme: 28 Temmuz 2009 / 00:00

Gişede otomobilin yayaya çarpma anı saniye saniye görüntülendi


İzmir'de bilet almak için aracını park ederek gişeden kontrolsüz geçen bir sürücüye otomobil çarptı. Kaza anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.


İŞTE O GÖRÜNTÜLER...
Narlıdere ilçesindeki otoyol gişelerini geçtikten sonra arabasından inerek bilet almak isteyen sürücüye, OGS bölümünden geçen başka bir otomobil çarptı. Takla atarak yere düşen sürücü, hayatını kaybetti.


Kaza, saat 11.00 sıralarında Çeşme Otoyolu'nun Narlıdere'deki Şehitlik gişelerinde meydana geldi.


Ali Sünger (32), eşi ve yeni doğan bebeğiyle beraber otomobiliyle Çeşme'ye gitmek için yola çıktı. Bir alışveriş merkezinin bölüm şefi olan Sünger, 35 DBL 66 plakalı otomobiliyle gişelerin OGS bölümünden geçti. Daha sonra otomobili yolun sağına park eden Sünger, unuttuğu fişini almak için geriye doğru yürüdü.Sensörlerin aracı görmemesi sebebiyle butona basmasına rağmen gişelerden bilet alamayan Sünger, diğer gişeleri tek tek denemeye başladı. Otoyoldan çıkış yapan otomobillerin gişesine fark etmeden geçen Sünger'e, Şenol Çallak'ın kullandığı 35 EFL 53 plakalı otomobil çarptı.


Havaya fırlayan Ali Sünger, olay yerinde hayatını kaybetti. Sünger'in eşi, yakınları tarafından güçlükle sakinleştirilirken, otomobil sürücüsü Çallak gözaltına alındı.


 

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler