YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Cüneyt geldi Başar'dan ses yok'
'Cüneyt geldi Başar'dan ses yok'
18 Kasım 2012 15:20
Suriye'de esir tutulan Filistin uyruklu gazeteci Başar Fehmi Kadumi'nin eşi Arzu Kadumi, "Cüneyt geldi ama Başar'dan haber yok. Ben çocuklarıma cevap veremiyorum. Öldüyse ölüsünü getirsinler. Beş ve on yaşlarındaki çocuklarım Cüneyt amcam geldi babam nere

Geçtiğimiz cuma günü Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esed ile görüşmek üzere Suriye'ye giden ve 9 kişiden oluşan CHP heyeti, bu ülkede 90 gündür tutuklu bulunan Kameraman Cüneyt Ünal'ı alarak Türkiye'ye döndü. 

Suriye'de yaşanan çatışmalarda yaralanan ve bir daha haber alınamayan Filistin uyruklu gazeteci Başar Fehmi Kadumi'nin eşi Arzu Kadumi, eşinden bir haber alacağı ümidi ile Yayladağı Sınır Kapısına geldi.

Başar Fehmi Kadumi'nin yaralı olduğunu gazetecilere anlatan Cüneyt Ünal'ı dinledikten sonra basın açıklamasının yapıldığı alandan ayrılan Arzu Kadumi, gözyaşlarına hakim olamadı.

 Eşinin hayatından endişe ettiğini gözyaşları içerisinde anlatan Arzu Kadumi, "Başar nerede? Cüneyt geldi ama Başar'dan haber yok. Ben çocuklarıma cevap veremiyorum. Öldüyse ölüsünü getirsinler. Burada bayram havası yok bizim için. Bir aile seviniyor. Bir aile feryat figan içerisinde. Beş ve on yaşındaki çocuklarıma ben ne diyeceğim şimdi. Televizyonda Cüneyt amcam geldi diyorlar. Babam nerede diyorlar." şeklinde konuştu.

CHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler