YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cübbeli Ahmet Hoca yılbaşı hazırlıklarını eleştirdi
Cübbeli Ahmet Hoca yılbaşı için yapılan hazırlıkları eleştirerek "Işıklandırıp ne yapacaksın? Noel Baba'nın içini de mi göreceksin, papazın" dedi.
Cübbeli Ahmet Hoca yılbaşı hazırlıklarını eleştirdi
13 Aralık 2014 / 13:40 Güncelleme: 13 Aralık 2014 / 13:55

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü bu hafta yayınlanan sohbetinde Rixos Oteller Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince'nin sözlerinini eleştirdi. Cübbeli Ahmet Hoca, "Noel Baba'nın içini de mi göreceksin, papazın" dedi.

Noel Baba figürünü kastederek "ne işi var papazın sokaklarda çarşılarda" diyen Cübbeli Ahmet Hoca sözlerini şöyle sürdürdü:

"Millete papazları sevdiriyorlar. Bir tane sarıklı hoca gezdirmeye kalksalar hakaret ederler. Papazı gezdirseler 'ooo ilerici olduk' derler. Gavur yalakaları bunlar.

Noel Baba'nın yasaklanması lazım

Senin ne işin var onun gününü, gecesini, merasimini kutlamaya, ortalığ ışıklandırmaya süslemeye, papazı Noel Baba adıyla piyasalara sürüp çoluğa çocuğa sevdirmeye. Bu Noel Baba'nın yasak olması lazım. Sırf papaz kültürüdür bu"

Fettah Tamince ne demişti?

Rixos Oteller Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, 150 milyon gecelemenin olduğu Antalya'da yılbaşını çağrıştıracak hiçbir şey olmadığını belirterek, "Hiç süsleme gördünüz mü? Bayram havası görüyor muyuz? Tamam Hıristiyan değiliz, değiliz de biz turizm şehriyiz. İnsanlara 'Gel bu şehirde yılbaşını geçirin' diyoruz" demişti.

İşte Cübbeli Ahmet Hoca'nın tepki gösterdiği o anlar:

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

Bana göre
 // köylü
Dini konularda açıklama yapan en inandırıcı 2 hocadan biri cüppeli hocamız diğeri Yasin Hatipoğlu hocamızdır...
13 Aralık 2014 Cumartesi 14:11
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler