YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çılgın taraftar tıklanma rekoru kırdı
Çılgın taraftar tıklanma rekoru kırdı
31 Aralık 2012 18:17
Spor Toto Süper Lig’te mücadele eden Mersin İdmanyurdulu bir taraftar’ın tuttuğu takımın maçını izlerken yaşadığı sinirli ve sevinçli halleri sosyal paylaşım sitelerinde en çok tıklanan görüntüler arasına girdi.

Soysal paylaşım sitesi Facebook’ta taraftarlar tarafından çekilerek paylaşılan çılgın taraftar, maç izlerken adeta kendisinden geçiyor. Paylaşılan video Mersin İdman Yurdu taraftarları tarafından oldukça beğeni alıyor. Yorumlarda yaşlı taraftarın yıllardır takımın bütün maçlarına katıldığını belirten diğer taraftarlar “Mersin İdmanyurdu aşkı böyle bir şey” diye yazdı.
 
Paylaşılan videoda hemen hemen her hamleye tepki gösteren taraftar yediği çekirdekleri fırlatıp saçını başını yoluyor. Oturaklardan düşen adam sinirlenerek oturakları yumrukluyor Sürekli “Oğlum kaleye, kaleye” diye bağıran adam, diğer taraftarlar tarafından da oldukça seviliyor. İsmi öğrenilemeyen ve 50’li yaşlarda olduğu tahmin edilen taraftar bir ara gözyaşlarını tutamayarak ağlıyor. Yanındakilerin sürekli sakinleştirilmeye çalışıldığı taraftar, ağlamaya başladığı sırada gelen gol ile oturakların arasında takla atmaya çalışırken kendisini yerde buluyor. Güvenlik görevlileri tarafından yerden kaldırılan taraftar bir an olsun yerinde durmuyor.İHA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler