YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çift başlı yılan hayret ettirdi
Çift başlı yılan hayret ettirdi
23 Ağustos 2014 19:25
Giresun’un Burunucu köyünde bulunan çift başlı yılan ilgi odağı oldu.

Hayvanlar aleminde ender olarak görülen çift başlı yılanlardan biri, Giresun’un Burunucu köyünde daha yavru halde bulundu.

Burunucu köyünde çiftçilik yapan bir vatandaş tarafından fındık bahçesinde çalışırken bulunan çift başlı yılan yavrusu mahallelinin ilgi odağı haline geldi. Yılan yavrusunu bulan kişiden alarak bir gün evinde besleyen Muhammet Kösal Avcı  Nasıl beslendiğini bilmediği için Milli Parklara teslim etmek istediğini söyledi.

Evde beslediği  gün içerisinde komşulardan meraklıların gelip gördüğünü belirten Muhammet Kösal Avcı, “ Bu yılan adeta masallardaki gibi. Çift başlı yılanı masallarda duymuştum fakat ilk defa görüyorum.Bu yılanın büyümüş halini görmek istiyorum. Evde beslemeyi çok isterdim ancak nasıl beslenir nasıl büyütürüm bilemiyorum. Daha doğrusu beslerken  zarar vermekten endişe duyuyorum. Bu yüzden Milli Parklara teslim edeceğim. Umarım onlar ender rastlanan bu yılan yavrusunu koruyup büyütürler.”dedi.

İHA

21:01
 // İKİ RUH TEK BEDEN
Bu bir ender rastlanan tür değil, ender rastlanan bir anormalliktir. Siyam ikizlerini bilirsiniz... Düşünsenize, başka bir insanın sizin bedeninize yapışık olduğunu. Allah kimsenin başına böyle bir hal getirmesin. Şu da var; bundaki hikmet, Yüce Allah'ın ''Ben mükemmelim ama mükemmel olmak zorunda değilim'' mesajıdır....
23 Ağustos 2014 21:01
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler