YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çiçek ve Kılıçdaroğlu nikah şahidi
Çiçek ve Kılıçdaroğlu nikah şahidi
20 Mayıs 2012 21:38
TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gazeteci Şükrü Küçükşahin'in kızı Gözde Küçükşahin ile Erman Çelik'in nikah şahitliğini yaptı.

Etiler'deki Meridyen Otel'de gerçekleştirilen düğünde çiftin nikahını Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal kıydı.

Nikahta, TBMM Başkanı Çiçek damat Erman Çelik'in, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu da gelin Gözde Küçükşahin'in nikah şahidi oldu.

Nikahı kıydıktan sonra şahitler Çiçek ve Kılıçdaroğlu'ndan çiftin aile cüzdanının son sayfasında ad ve soyadlarını yazarak imzalamalarını rica eden Belediye Başkanı Ünal, genç çiftin bu aile cüzdanını Mustafa Kemal'in çizgisinde yetiştireceği çocuklarına anı olarak göstermeleri temennisinde bulundu.

Aile cüzdanı, Çiçek ve Kılıçdaroğlu tarafından imzalandıktan sonra TBMM Başkanı Cemil Çiçek tarafından geline teslim edildi.

TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, daha sonra Gözde Küçükşahin ve Erman Çelik'i tebrik ederek ömür boyu mutluluklar diledi.

Düğüne, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil, TBMM Darbe ve Muhtıraları Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul milletvekili Nimet Baş, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Enis Berberoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, CHP milletvekilleri Umut Oran ve Gürsel Tekin, eski bakanlardan Faruk Nafiz Özak ve TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy da katıldı.  AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler