YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cenazeye katılmadı, yakalandı...
Cenazeye katılmadı, yakalandı...
28 Eylül 2011 15:12
Ölen kişi ablasının kocasıydı ancak o cenaze törenine katılmadı. Bu durum polislerin ilgisini çekti şüpheler onun üstüne yöneldi. Gözaltına alındı. Katil o çıktı....

Samsun'da, 19 gün önce 7 yerinden bıçaklanarak öldürülen kişinin cenaze törenine katılmadığı belirlenen kayınbiraderi, cinayet zanlısı olarak gözaltına alındı...

Atakum ilçesi Güzelyalı Mahallesi'nde oturduğu binanın asansöründe 7 yerinden bıçaklanarak öldürülen Cemal Güler'in (41) ölümüyle ilgili soruşturma sürdüren cinayet büro amirliği ekipleri, ölen kişinin eşinin kardeşlerinden Eyip G'nin (24) cenaze törenine katılmadığını tespit edince soruşturmayı bu yönde devam sürdürdü.

Yapılan araştırmada, İstanbul'da yaşayan Eyip G'ye ulaşan ekipler, bu kişiyi cinayet zanlısı olarak gözaltına aldı.

Yetkililer, söz konusu kişinin ifadesinde, eniştesi olan Cemal Güler'in uzun süredir ablası Nuray G'ye şiddet uyguladığını ve bu durumu hazmedememesi üzerine olaydan 3 gün önce Samsun'a geldiğini, Kale Mahallesi Saathane Meydanı'ndaki bir seyyar satıcıdan aldığı bıçakla eniştesinin evinin önünde beklediğini ve eniştesinin apartmana girdiğini görmesi üzerine de olayı gerçekleştirip kaçtığını itiraf ettiği belirttiler.

Samsun'un Atakum ilçesinde, 9 Eylül Cuma günü Cemal Güler (41) adlı kişi Güzelyalı Mahallesi'nde oturduğu apartmanın asansöründe bıçaklı saldırıya uğramıştı. 7 yerinden bıçaklanan Güler, olayın ardından asansörden çıkmayı başarmış ve evinin yakınındaki bir iş yerinin önünde yere yığılarak yaşamını yitirmişti. (AA)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler