YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cenazesini imam ağabeyi kıldırdı
Motosiklet tutkunu öğretmen Samsun'da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti
Cenazesini imam ağabeyi kıldırdı
10 Ağustos 2009 / 20:43 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

İstanbul'dan 13 motosikletli arkadaşı ile çıktıkları Karadeniz turundan dönerken Samsun'da tıra çarpması sonucu ölen ana sınıfı öğretmeninin cenazesi, imam olan ağabeyi tarafından kıldırıldı.
        


Anaokulu öğretmeni Gökçen Yılmaz'ın (25) cenaze namazını kıldıran imam Oğuzhan Yılmaz, zor bir görevi yerine getirirken gözyaşlarını tutamayınca, cenazeye katılanları ağlattı.
        


İmam Oğuzhan Yılmaz, Edirne'nin Meriç ilçesine bağlı Adasarhanlı köyünde düzenlenen cenaze töreninde, İstanbul'da görev yapan motosiklet tutkunu kız  kardeşi Gökçen Yılmaz'ın, 13 arkadaşı ile birlikte İstanbul'dan Karadeniz turuna  çıktığını söyledi.
        


Konuşmasını güçlükle yapan İmam Yılmaz, çok sevdiği kardeşinin Samsun'da tıra çarpması sonucu yaşamını yitirdiğini belirtti.
        


Neşe dolu kardeşini kaybetmenin acısını ailece yaşadıklarını ifade eden Yılmaz'ın, konuşmasını sürdüremedi ve kelimeler boğazında düğümlendi. Yılmaz, kardeşine veda ederken gözyaşlarını tutamayınca cenazeye katılanları ağlattı.
        


İmam Yılmaz, ''Hayatımın en zor cenaze namazını kıldırıyorum. Allah kimseye böyle acı nasip etmesin. Kardeşim sevgi dolu, neşe dolu bir insandı, genç yaşta aramızdan ayrıldı. Allah günahlarını affetsin. Hakkımı helal ediyorum ''  dedi.
        


Genç kızın cenazesi daha sonra köy mezarlığında toprağa verildi.
        
         -OLAY -
         
İstanbul'da ana sınıfı öğretmeni olarak görev yapan motosiklet tutkunu Gökçen Yılmaz (25), dün 13 arkadaşı ile birlikte çıktığı Karadeniz turundan dönerken, Samsun'un Kavak ilçesinde Şefik Akbulut'un kullandığı 01 RS 989 plakalı tıra çarparak hayatını kaybetmişti.

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler