YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Celal Kazdağlı'nın acı günü
Trafik canavarı gencecik bir fidanı daha aramızdan aldı. Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde meydana gelen kazada, Ankara Tevfik İleri İmam Hatip Lisesi öğrencisi Fatih Kazdağlı hayatını kaybetti.
Celal Kazdağlı'nın acı günü
31 Aralık 2014 / 19:00 Güncelleme: 31 Aralık 2014 / 21:44

Kanal A İstanbul Temsilcisi Celal Kazdağlı'nın da yeğeni olan Fatih Kazdağlı, ailesinin ve yakınlarının dualarıyla ebediyete uğurlandı.

Üzücü kaza Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde meydana geldi. Mahmut Günaslan'ın kullandığı araç, Hilvan-Siverek karayolu'nun 5. kilometresinde takla atarak, yol kenarına devrildi.

Araçta bulunan Mahmut Günaslan, Önder Sert, Hakan Hakseven, Suat Barlas ile Fatih Kazdağlı yaralandı. Kanal A İstanbul Temsilcisi Celal Kazdağlı'nın yeğeni olan, Ankara Tevfik İleri İmam Hatip Lisesi öğrencisi Fatih Kazdağlı, Hilvan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ne yazık ki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Araçta bulunanların, vefat eden Bediüzzaman Said Nursi'nin talebelerinden Abdülkadir Badıllı'nın Şanlıurfa'daki cenazesine katıldıktan sonra, Ankara'ya dönüşe geçtikleri öğrenildi...

16 yaşında hayatını kaybeden Fatih Kazdağlı için Beytepe'de cenaze töreni düzenlendi. Kanal A yönetimi de acı gününde Kazdağlı ailesini yalnız bırakmadı.

Bugün öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazında, kalabalık bir grup saf tuttu.

Cenaze namazının ardından  bir süre omuzlarda taşınan Fatih Kazdağlı'nın cenazesi , gözyaşları ve dualarla toprağa verildi...

Fatih Kazdağlı'nın okuduğu Tevfik İleri İmam Hatip Lisesi'nde de hüzün vardı...

O örnek öğrenciden geriye, okulundaki boş sırası ve ödev listelerindeki fotoğrafı kaldı.

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

Allah cenneti ile mükafatlandırsın inşallah
 // Ömer
Ailesine ve akrabalarına yüce Allahtan sabırlar diliyorum....
31 Aralık 2014 Çarşamba 22:51
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler