YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çatapat bir çocuğun daha canını aldı
Çatapat bir çocuğun daha canını aldı
18 Kasım 2011 15:48
Çatapat, kız kaçıran gibi oyunlar çocuklara zarar vermeye devam ediyor. Daha önce bir çocuğun kör olmasına sebep olan çatapat bu kez can aldı. Batman'da çatapat yutan 5,5 yaşındaki Furkan hayatını kaybetti...

Batman'da arkadaşlarıyla oynarken çatapat yutan ve sevk edildiği Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'nde acil karaciğer nakli listesine alınan 5,5 yaşındaki Muhammet Furkan Bülbül, hayatını kaybetti.

Dün akşam saatlerinde şikayetleri artan Furkan Bülbül, acil karaciğer dokusu nakli için ameliyata alındı. Nakilden sabah saatlerinde çıkan Bülbül'ün hayatını kaybettiği öğrenildi.

Batman'da yaşayan Muhammet Furkan Bülbül, geçen cuma sert bir zemine sürtüldüğünde kıvılcım çıkartan ''çatapat'' isimli kimyasal oyun malzemesini yutunca zehirlenmişti. İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde tedavi altına alınan Bülbül'e karaciğer yetmezliği teşhisi konulmuştu. Kusma, bilinç kaybı ve halsizlik şikayetiyle merkeze nakledilen Furkan Bülbül, getirildikten  24 saat sonra karaciğer yetmezliği dolayısıyla acil nakil listesine alınmıştı. (AA)

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler