YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çankırı'daki kazalar MOBESE'de
Çankırı'daki kazalar MOBESE'de
04 Haziran 2013 16:30
Çankırı'da son 1 ayda meydana gelen kazalar, MOBESE kameraları tarafından görüntülendi.

Çankırı Emniyet Müdürlüğü tarafından kentin belirli bölgelerine kurulan MOBESE kameraları değişik zamanlarda meydana gelen kazaları saniye saniye kaydetti. Görüntülerde, Kastamonu Caddesi'ndeki bir kavşakta  trafiği kontrol etmeden yola çıkan bir sürücü, yoldan geçen bir motosikletin kaza yapmasına sebep oluyor.  Motosiklette bulunan iki genç kazayı hafif sıyrıklarla atlatıyor.
 
Bir başka kazada ise park halindeki otomobilin sürücüsü yola giriş yapmak istiyor. O sırada yoldan geçen motosikleti fark etmeyen sürücü motosikletli ile çarpışıyor. Çarpmanın etkisiyle sola savrulan motosiklet sürücüsü kazayı ucuz atlatıyor.
 
Mobeselerin kaydettiği bir diğer kazada ise dönüş yaparken dikkatsiz davranan TIR sürücüsü, kavşaktan geçmek isteyen bir araca yandan çarpıyor. TIR tarafından sürüklenen araç, yol kenarında bulunan duvara çarparak durabiliyor.
 
Bir diğer kazada tali yoldan gelen otomobil sürücüsü, ana yola dikkatsizce girince, bir başka otomobile çarpışıyor.
 
Görüntülerdeki son kazada ise yolun tali yoldan ana yola çıkan bir araç trafiği yavaşlatıyor. Hızını düşürmek zorunda kalan araca, bir başka otomobil arkadan çarpıyor,
 
Meydana gelen kazalarda can kaybı yaşanmadığı bildirilirken, 2 kişinin hafif şekilde yaralandığı öğrenildi.İHA

Etiketler: , , ,
YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler