YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Camdan böyle fırladı
Zonguldak'ta bariyerlere çarparak durabilen otomobilin sürücüsünün kırılan ön camdan dışarı fırlama anı güvenlik kamerası tarafında işte böyle kaydedildi.
Camdan böyle fırladı
06 Ocak 2011 / 12:11 Güncelleme: 06 Ocak 2011 / 12:46

Zonguldak'ta kaldırım ve bariyerlere çarparak duran otomobilin sürücüsü ön camdan fırladı. Şoka giren sürücü aracın üstünden hızla inerek yolun karşısına geçmek isterken, yanındaki arkadaşı ise kapının camına sıkıştı. Şoka giren sürücü ikinci kez ölümden döndü.  

Zonguldak'ın Güven Kavşağı'nda oluşan ilginç kaza güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Kavşağa hızlı giren sürücü, yol kenarındaki kaldırıma ve bariyerlere çarparak durabildi. Kaza anında ön camın kırılması ile boşluktan fırlayan sürücü, bir an önce aracı terk etme telaşını yaşarken yanındaki yolcu ise yan kapının camına sıkıştı. Panikle kendini kurtarmaya çalışan yolcu, kısa sürede kurtulmayı başarırken, diğer iki kişi ise arka kapıları açarak dışarı çıktı. Dört arkadaşın da kaza anında şoka girdikleri ve hızla aracı terk etmeye çalıştıkları gözlenirken, sürücü ikinci bir kaza daha atlattı. Aracın motor kısmına düşen sürücü, hızla kendisini yola attı. Sürücü, yoldan geçen ve kazayı gören ticari taksinin yavaşlamasıyla ikinci kazadan kurtuldu.   

Kazayı gören çevredekiler ise olay yerine koşarak yaralılara müdahale etti. Sürücü bir süre sonra kendine geldiğinde ise yaşadıklarını olay yerine gelen polis ekibine anlattı.

AA

YAŞAM Kategorisindeki Diğer Haberler